Gwarancja

Sklep oferuje tylko oryginalne produkty najwyższej jakości.

Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, posiadające gwarancję obowiązującą na terenie Polski.
Wszystkie towary sprzedawane w sklepie objęte są dwuletnią gwarancją od chwili dostarczenia towaru do klienta.

W przypadku reklamacji na zakupione w naszym sklepie towary prosimy o odesłanie wadliwego produktu na adres:
MIVO KIDS
Celtic Park Piaseczno
Kineskopowa 1, Hala D
05-500 Piaseczno
z dopiskiem: REKLAMACJA.

Do przesyłki zawierającej reklamowany towar należy załączyć zgłoszenie reklamacyjne zawierające opis stwierdzonej wady, oraz dowód zakupu (paragon / faktura).
Reklamacje wysyłane są lub dostarczane osobiście do naszego biura na Państwa koszt. W przypadku uznania zasadności zgłoszenia Sprzedający zobowiązany jest do zwrotu poniesionych kosztów dostarczenia produktu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysyłanych na nasz koszt, o ile nie zostało to wcześniej ustalone poprzez e-mail (sklep@mivokids.pl) lub telefonicznie (22 311 72 37) z pracownikiem Sklepu.

Uwaga:
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, uszkodzeń mechanicznych i wypadków losowych.

Reklamacja zostanie rozpatrzona przez nas w terminie do 14 dni od doręczenia Państwa przesyłki, a o jej wyniku zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowani.
Reklamowane produkty uznane przez naszych rzeczoznawców za zasadne zostaną przez nas naprawione, a jeśli naprawa nie będzie możliwa zostaną wymienione na towar wolny od wad. Jeśli wymiana nie będzie możliwa z powodu braku identycznego towaru w magazynie klient będzie miał możliwość wymiany towaru na podobny bądź też zwrotu gotówki.
W przypadku uznanej reklamacji, Sklep odsyła towar na własny koszt.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji (przysłanie sprzętu uszkodzonego z winy użytkownika lub sprawnego) zmuszeni będziemy obciążyć Państwa wszelkimi kosztami.
Reklamacje nie uznane są wysyłane na koszt klienta na wskazany adres.

W przypadku bardziej szczegółowych zapytań dotyczących reklamacji zapraszzamy państwa do KONTAKTU

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel